top of page

Hakkımızda

TempaLab olarak, çevresel testler alanında uzman bir ekip olarak hizmetinizdeyiz. Sizlere en iyi çözümleri sunmak adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Özellikle iklim koşulları, nem, yüksek ve düşük sıcaklık gibi çevresel şartlar konusunda uzmanlığımız ile yanınızdayız. Ayrıca, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel testler de gerçekleştiriyoruz.

Tempa Mühendislik'in sektördeki 30 yıllık tecrübesinden gücümüzü alarak sizlere çevresel test hizmetleri sunuyoruz!

Hakkımızda - Tempa Lab Test ve Ölçüm Hizmetleri.png
rm380-12.jpg

Odak Alanımız

Çevresel Testler

Çevresel testler, alt sistemler ve sistemlerin ömür devirleri boyunca karşı karşıya kalabilecekleri doğal çevre şartlarına dirençlerini belirlemek amacıyla gerçekleştirilir. Bu sayede, ürünlerinizin mükemmel çalışacak yapı kalitesine sahip olduğunu gösterir ve olası zayıflıkları tespit ederek erken bir aşamada ürün iyileştirmelerini başlatabilirsiniz. Ürünlerinizin uluslararası düzenlemelere uygunluğunu gösterir ve küresel pazarlara erişimi kolaylaştırırsınız. Ayrıca, çevresel testler ürünlerinize olan güveni de artırır. Bizimle çalışarak, ürünlerinizin iklim koşullarına ve çeşitli çevresel şartlara karşı dayanıklılığını belirleyebilir ve ürünlerinizin performansını artırabilirsiniz. Güveninizi artıran çevresel testler için TempaLab'ı tercih edin!

Değerlerimiz

İnovasyon

Müşterilerimize en yenilikçi çözümleri sunmayı hedefliyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha verimli ve etkili hizmetler sunabiliyor ve onların işlemlerini daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz.

Bilimsel & Etik Yaklaşım

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde en yüksek standartlara uygun hareket ediyor ve bilimsel yöntemleri kullanarak testlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyor ve tüm işlemlerimizde etik değerleri gözetiyoruz.

Doğru İletişim

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden tamamen memnun kalmalarını hedefleyen anlayışımız, müşterilerimizin bizimle iletişim kurmalarını kolaylaştıran erişilebilir bir yapıya sahip olmasını da beraberinde getirir. Bu sayede müşterilerimizin bizimle iletişim kurabilmeleri ve işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için gereken tüm olanakları sağlıyoruz.

KYS-BGYS Politikası

ENTEGRE POLİTİKAMIZ

“ SAVUNMA SANAYİ, OTOMOTİV, ENERJİ, BEYAZ EŞYA, MEDİKAL VE GIDA SEKTÖRLERİNE YÖNELİK; MEKANİK, ELEKTRONİK VE YAZILIMI İÇEREN ÖZEL AMAÇLI MAKİNE TASARIMI, İMALATI VE TEKNİK DESTEK FAALİYETLERİ İLE YEDEK PARÇA TALAŞLI VE KAYNAKLI ÜRETİM FAALİYETLERİ VE İKLİ " bilgi İşlem faaliyetlerinde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde kalite ve bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, kalite ve bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve kalite ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

 

Bu doğrultuda ISO 9001 ve ISO 27001 Politikamızın amacı;

 

 • Bilgi varlıklarını yönetmek, varlıkların güvenlik değerlerini, kalite ihtiyaçlarını ve risklerini belirlemek, güvenlik risklerine yönelik kontrolleri geliştirmek ve uygulamak

 • Bilgi varlıkları, değerleri, güvenlik ihtiyaçları, zafiyetleri, varlıklara yönelik tehditlerin, tehditlerin sıklıklarının saptanması için yöntemlerin belirleyeceği çerçeveyi tanımlamak.

 • Tehditlerin varlıklar üzerindeki gizlilik, bütünlük, erişilebilirlik etkilerini değerlendirmeye yönelik bir çerçeveyi tanımlamak.

 • Risklerin işlenmesi için çalışma esaslarını ortaya koymak.

 • Hizmet verilen kapsam bağlamında teknolojik beklentileri gözden geçirerek riskleri sürekli takip etmek

 • Tabi olduğu ulusal veya uluslararası düzenlemelerden, yasal ve ilgili mevzuat gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik Firmasal sorumluluklarından kaynaklanan kalite ve bilgi güvenliği gereksinimlerini sağlamak.

 • Hizmet sürekliliğine yönelik kalite ve bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmak ve sürekliliğe katkıda bulunmak

 • Gerçekleşebilecek kalite ve bilgi güvenliği olaylarına hızla müdahale edebilecek ve olayın etkisini minimize edecek yetkinliğe sahip olmak

 • Maliyet etkin bir kontrol altyapısı ile kalite ve bilgi güvenliği seviyesini zaman içinde korumak ve iyileştirmek.

 • Firma itibarını geliştirmek, kalite ve bilgi güvenliği temelli olumsuz etkilerden korumak.

 • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001:2017 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarının gereklilikleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirme ilkesiyle yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

bottom of page